• Patvirtintas

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka

  • 0 ( 0 balsas)

Valstybinis sektorius: institucijos, įstaigos, organizacijos

548

Informacija

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka informacinėmis, kultūros, švietimo paslaugomis gyventojams užtikrina prieigą ne tik prie turimų šaltinių, bet ir prie nacionalinių ir pasaulio informacijos tinklų, duomenų bazių.

Kaupianti, saugojanti ir atskleidžianti spaudos bei rašto paveldą, plečianti  meno suvokimo, mokslo pasiekimų ir naujovių pažinimo akiratį, skirianti didelį dėmesį vaikų ir jaunimo skaitymo įgūdžių stiprinimui, vaizduotės lavinimui ir aktyviai dalyvaujanti bendruomenės gyvenime.

Naudojimasis biblioteka nemokamas, jos paslaugos vienodomis teisėmis prieinamos visiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Biblioteka gali teikti ir mokamas paslaugas.

 

Biblioteka taip pat teikia šias paslaugas:

  • Edukaciniai užsiėmimai vaikams:

LEGO® MINDSTORMS® robotikos ir 3D programavimo vaikams 10+ .

  • Šeimų skaitmeninių veiklų centras:

Galite pasinaudoti:
• interaktyviu dviračio turu. Mink pedalus ir ekrane pamatysi populiariausius Rytų Lietuvos ir Pietų Latvijos lankytinus objektus;
• virtualiais akiniais. Žiūrėk Daugpilio, Utenos, Zarasų ir Preilio miestų kultūros paveldo objektus ir rekreacinę infrastruktūrą;
• Kinect judesio viktorinomis. Išbandyk temas apie gamtą, miestus, sportą Lietuvoje ir Latvijoje. Naudokis Xbox One žaidimais. Pasirink vieną iš mėgstamiausių pramogų – Just Dance – šokių vaizdo žaidimą ir kitus.
• Bibliotekos veiklas ir knygų naujienas pristatančia mobilia programėle „Zarasų biblioteka“, akimirksniu informuojančia apie naujienas, kurią galima atsisiųsti mobiliajame telefone.

  • Dokumentų spausdinimo bei kopijavimo paslaugas:

Dokumentų (juodai baltas) kopijavimas:
A 4 formatu vienpusė kopija 1 lapas - 0,05 Eur
A 4 formatu dvipusė kopija 1 lapas - 0,10 Eur
A3 formatu 1 kopija 1 lapas - 0,10 Eur
A3 formatu dvipusė kopija 1 lapas - 0,20 Eur

Dokumentų spausdinimas nespalvotu spausdintuvu:
A4 formato 1 lapas - 0,05 Eur

Dokumento spausdinimas spalvotu spausdintuvu:
A4 formato 1 lapas - 0.60 Eur

Dokumentų įrišimas A4 formatu iki 50 lapų - 0,60 Eur , A4 formato iki 150 lapų - 1,15 Eur

Dokumento laminavimas 1 lapas A4 formato - 0.60 Eur

Paslaugos

Knygų skolinimas Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje galite skolintis knygas ir žurnalus į namus iki 30 kalendorinių dienų.
Taip pat - interneto svetainėje www.zarasubiblioteka.lt galite užsisakyti reikalingas knygas internetu iš bet kurios vietos, naudojantis elektroniniu katalogu LIBIS.

Nemokamas internetas Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje galite naudotis interneto ir bevielio interneto prieiga.

Fonotekos fondai Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje galite naudotis fonotekos fondais – muzikos spaudiniais, muzikos kompaktiniais diskais, vinilinėmis plokštelėmis vietoje ir nemokamai skolintis į namus.

Filmai į namus Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje galite žiūrėti DVD ir 3D meninius, dokumentinius, animacinius filmus bibliotekos mediatekoje, nemokamai skolintis DVD filmus į namus.

Užsienio kalbų mokymasis Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje galite savarankiškai mokytis užsienio kalbų, nemokamai naudojantis literatūra ir DVD mokymo programomis ir skolintis į namus.

Žaislai Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje mažieji ir jų tėveliai, seneliai gali naudotis žaisloteka – vaikams skirtais kūrybiniais, lavinamaisiais žaidimais, žaislais, žaidimo knygomis, papildytos realybės pasakojimų knygomis.

Kavos klubas Nemokama

Laisvalaikiui kavos klube galite mėgautis nepakartojamų vaizdų panorama už lango, lauko terasa „12 kėdžių“ ir apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria miesto vaizdai.

Renginių salė Nemokama

Zarasų viešojoje bibliotekoje galite pasinaudoti renginiu sals su media įranga edukacinių ir informacinių renginių organizavimui.

Negalią turintiems vartotojams Nemokama

Negalią turintiems vartotojams numatytas dokumentų pristatymas, jei įprastos bibliotekos paslaugos ir aptarnavimo sąlygos jiems yra neprieinamos. Zarasų mieste aptarnavimo namuose – leidinių pristatymo ir paėmimo į namus – paslauga teikiama vieną kartą per mėnesį – paskutinį mėnesio trečiadienį, iš anksto užsisakius dokumentus bibliotekos telefonu (8 385 52386) ar elektroniniu paštu (aptarnavimo.sk@zarasubiblioteka.lt).

Ekskursijos grupėms Nemokama

Ekskursijos grupėms: pažintinės po biblioteką (registruotis tel. 8 385 52279). Siūlome grupėms interaktyvią kelionę „Susipažinkite ir išbandykite Šeimos skaitmeninių veiklų centro teikiamas galimybes!“. Ekskursijos turinys pritaikytas tikslinei grupei. Ekskursijos trukmė nuo 30 min. iki 1 val.

Ads By “Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka”

  • Closed
  • Cheap
  • Nėra atsiliepimų

0 Atsiliepimai

Informacija : Atsiliepmų nerasta

Atsiliepimas

Consult Q&A

Get answers to your queries now

Ask Question

Questions

No query answered yet.

© 2021 Paslaugos. Visos teisės saugomos