• Patvirtintas

SENJORO priežiūra ir socializacija

Make an appointment

Medicina. Sveikata ir grožio paslaugos

700

Informacija

Lankomoji priežiūra ir socializacija, tokia Senjoro idėja gimė bendraujant su pagyvenusiais asmenimis. Jie teigė, kad dažnai jaučiasi vieniši, jie nori pasikalbėti, jiems reikalinga pagalba tvarkant namus, ruošiant maistą, superkant būtiniausius reikmenis, ar konsultuojant kasdieniais klausimais. Senjorai teigė, kad nėra nieko geriau nei gyventi savarankiškai savo namuose, kuriuose į lentynas nugulę prisiminimai. Tad po kelerių metų susikūrė nauja veikla, pavadinimu Senjoro. Tai socialinių paslaugų (lankomosios priežiūros namuose) tiekimas pagyvenusio amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos ir draugijos. Atvykstame į senjorų namus ir pagal pasirinktą paslaugų paketą (jų turime net 4, apie tai plačiau skiltyje – paslaugos), suteikiame profesionalią, kvalifikuotų specialistų - socialinių darbuotojų padėjėjų pagalbą. Rūpinamės ne tik senjorų baziniais poreikiais, tokiais kaip higiena, namų tvarkymas, maisto ruoša, bet ir socializacija – lankymasis viešuosiuose renginiuose, savęs realizavimas per hobį, sveikatinimas (sveika mityba, pasivaikščiojimai, baseinai, pirtys) – tad su mumis gera nuotaika garantuota.

Anot A.Maslow, žmogui, norinčiam jaustis laimingu, reikia visai nedaug. Visų pirma svarbiausia pasirūpinti savo pirminiais poreikiais: mityba, higiena, o tuomet dėmesį skirti saugumui, geriems santykiams, saviraiškai. Tik esant harmonijai galima pasiekti puikių rezultatų. 

Daugiau apie mus: http://www.senjoro.lt/

Socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/senjoro/

Paslaugos

Rytas kartu 289.00 Apsilankymo

Šis paketas, skirtas asmenims, kuriems reikia minimalios pagalbos, pavyzdžiui, sutvarkant namus, paruošiant maistą, išeinant pasivaikščioti, ar palydint senjorą pas gydytoją, į parduotuvę. Žinoma, RYTAS KARTU puiki galimybė, tiems, kurie prižiūri savo tėvus, ar senelius ir nori kelioms valandoms išeiti. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi jūsų artimuoju 2 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais. Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

Daugiau: http://www.senjoro.lt/paslaugos/rytas-kartu/

Popietė kartu 435.00 Apsilankymo

Šis paketas, skirtas asmenims, kurie jaučiasi vieniši, jie nori lankytis renginiuose, išeiti pasivaikščioti, be to, jiems reikia pagalbos sutvarkant namus, paruošiant maistą, prižiūrint sveikatą, ar palydint pas gydytoją, į parduotuvę. PAKETAS POPIETĖ KARTU puikiai tiks tiems, kuriems reikia daugiau laiko praleidžiant su žmogumi. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi senjoru 3 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais. Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

Daugiau: http://www.senjoro.lt/paslaugos/popiete-kartu/

Pusdienis kartu 589.00 Apsilankymo

Šis paketas, skirtas asmenims, kurie nori prasmingai leisti laisvalaikį, atrasti save iš naujo, be to, ir tiems, kuriems reikia pagalbos sveikatinimo klausimais – mes palydime pas specialistus, kurie atlieka masažus, surandame asmenis, turinčius patirties ir išsilavinimą rengti mitybos planą ir pagal jį ruošiame maistą, pagal galimybes lankomės pirtyse, baseinuose. Žinoma, padedame sutvarkyti namus, administruojame vaistų vartojimą, stebime asmens sveikatos būklę (pulsas, spaudimas, bazinė kūno temperatūra), palydime pas gydytoją, esant reikalui superkame būtiniausius daiktus, net gi dėmesį skiriame senjoro išvaizdai – palydime į kirpyklą, padeda išsirinkti naujus rūbus. Paketas PUSDIENIS KARTU puikiai tiks tiems, kuriems norisi daugiau laiko praleisti drauge, užsiimti mėgstame veikla ir žinoma tiems, kuriems reikia nuolatinės pagalbos. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi senjoru 4 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais. Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

Daugiau: http://www.senjoro.lt/paslaugos/pusdienis-kartu/

Visa diena kartu 1.00 Apsilankymo

Šis paketas, skirtas asmenims, kuriems reikia nuolatinė lankomoji priežiūra namuose. Paketas sudaromas kiekvienam senjorui individualiai. Senjoro komanda rūpinasi sveikatinimo klausimais (masažai – palydėjimas pas specialistą, baseinas, pasivaikščiojimas), nuolatine lankomąja priežiūra (8 val.), konsultuoja įvairiais klausimais, ruošia maistą, tvarko namus, pagal galimybes ir poreikį rūpinasi senjoro laisvalaikiu. Paketo išskirtinumas – profesionali, kvalifikuota socialinių darbuotojų padėjėjų komanda rūpinasi senjoru 8 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais, pagal susitarimą laiką galima ilginti, ar trumpinti, yra galimybė rūpintis senjoru ir nakties metu. Atsižvelgiame į kliento poreikius ir norus. Pateikiame Jums viena iš pavyzdžių ką mes veikiame (paketai koreguojami kiekvienam asmeniui individualiai).

PAKETO KAINA kiekvienam klientui sudaroma individualiai.

Daugiau: http://www.senjoro.lt/paslaugos/slauga/

Ads By “SENJORO priežiūra ir socializacija”

  • Closed
  • Cheap
  • Nėra atsiliepimų
Consult Q&A

Get answers to your queries now

Ask Question

Questions

No query answered yet.

© 2021 Paslaugos. Visos teisės saugomos